جت شخصی چیست ؟

جت شخصی نوعی از هواپیمای جت میباشد، که به منظور انتقال و جابجایی گروههای کوچکی از افراد، طراحی و ساخته شده است.

جتهای تجاری اغلب توسط شرکتهای خصوصی همچون ماهان گشت، مؤسسات دولتی یا نیروهای مسلح بکار گرفته میشوند. در حال حاضر امکان ارائه پروازهای اختصاصی در ایران و اجاره جت خصوصی به صورت محدود وجود دارد.

رزرو جت خصوصی

با جت های خصوصی ماهان گشت شما می توانید با پرداخت مبلغی آن را برای مدت مشخصی رزرو کنید. جت خصوصی برای گروه های کوچک مناسب است و اغلب در سفرهای تجاری و بیزینسی مورد استفاده قرار می گیرد در پرواز با جت خصوصی این شما هستید که در مورد همه چیز تصمیم گیری می کنید.برای مثال اختیار پرواز با شماست . شما برای ساعت حرکت ،توقف در فرودگاههای بین مبدا و مقصد به کادر پرواز دستور می دهید. حتی در حین پرواز هم می تواند مقصد پرواز را عوض کنید.

چرا جت خصوصی ؟

همانطور که می دانیدبه علت همه گیری ویروس 19-COVID ، بیشتر خطوط هوایی تجاری برنامه پرواز خود را تعلیق و یا کاهش چشمگیری داده اند ، متاسفانه پرواز ها تا مدت زمان قابل توجهی به طور کامل به شکل گذشته عملیاتی نخواهد شد. ، مجددا كاهش چشمگیری خواهند داشت ، زیرا خطوط هوایی بین المللی فقط ً با شروع مجدد برنامه های پرواز خطوط هوایی تجاری به دنبال حداكثر بار در مسیرهای سودآور هستند. این بدان معناست که جت خصوصی در بسیاری موارد مستقیم ترین ، بهداشتی ترین و ایمن ترین )و برای برخی از مسیرها( تنها گزینه مناسب خواهد بود. جت خصوصی از نظر کیفیت بسیار لوکس تر از فرست کالس هست و از نظر قیمت تقریبا در یک رنج و حتی گاهی بسیار باصرفه تر می باشد . شما بر خالف پرواز های تجاری در پرواز با جت خصوصی کانکشن ندارید و فقط قیمت واقعی پرواز خود را پرداخت می کنید.

چطور باید جت خصوصی رزرو کرد؟

وقتی برای رزرو جت خصوصی با ماهان گشت تماس میگیرید همکاران ما در مورد هدف شما از رزرو جت و همین طور برنامه سفرتان از شما سوال می کنند. سپس، با توجه به برنامه ریزی سفر و تعداد همسفرانتان مناسب ترین سایز جت خصوصی را به شما ارائه می کنند چرا که جت های خصوصی در اندازه و سایزهای مختلفی وجود دارند و هرجت برای هدف خاصی مناسب می باشد.

صرفه جویی در زمان با پرواز با جت خصوصی

در سفر خود این نکته را در نظر بگیرید که پرواز با جت خصوصی بسیار سریع تر از هواپیمای تجاری شما را به مقصد می رساند. زیرا مراحل سوار شدن به هواپیما و مراحل امنیتی کوتاه تری دارد و با این کار می توانید در زمان صرفه جویی کنید. از نظر سرعت این هواپیماها، مثل هواپیماهای تجاری پرواز می کنند. اما با این تفاوت که با استفاده از جت خصوصی زودتر به مقصد می رسید، چون مسیر جت های خصوصی معموال مستقیم تر و سرراست تر است. همچنین مراحل زمانبر امنیتی هواپیماهای تجاری را دیگر نخواهید داشت.

همچنین یکی دیگر از مزایای استفاده از هواپیمای خصوصی این است که الزم نیست چند ساعت زودتر از زمان پرواز در فرودگاه حاضر باشید. شما میتوانید تنها یک ربع قبل از پرواز به فرودگاه برسید و ماشینتان را نزدیک هواپیما پارک کنید و با چند قدم پیاده روی سوار جت خصوصی تان بشوید. همچنین الزم نیست نگران وزن چمدان ها یا بررسی وسایل داخل چمدان هایتان باشید و پس از فرود هم نباید منتظر بمانید تا چمدانتان را تحویل بگیرید. بالفاصله پس از اینکه شما و همسفرانتان سوار هواپیما شدید درها بسته می شود و هواپیما پرواز می کند.

 

امنیت باالی جت های خصوصی

اگر از لحاظ امنیت پرواز بخواهیم مقایسه کنیم جت های خصوصی تقریبا به اندازه هواپیماهای تجاری امنیت دارند و در برخی موارد حتی امنیت باالتری هم دارند. هواپیماهای خصوصی نیز تابع همان قوانین امنیتی هواپیماهای تجاری هستند و عالوه بر این، شرکت های ارائه کننده خدمات جت خصوصی سعی می کنند امنیت باالتری نیز برای مسافران فراهم کنند. جت های خصوصی معموال جوان تر از هواپیماهای تجاری هستند و از این لحاظ امنیت باالتری دارند. مهم تر از همه اینکه هنگام سوارشدن هواپیمای خصوصی همسفران خودرا می شناسید و دیگر نگران حمالت تروریستی از سوی سایر مسافران نیستید.

فضایی دلنیشن و سرشار از آرامش در کابین جت خصوصی

رزرواسیون ماهان گشت سفری راحت را برای شما به ارمغان می آورد چرا که این جت ها فضای داخلی سرشار از راحتی را دارا هستند . صندلی ها معموال از جنس چرم ساخته می شوند و بسیار جادار و راحت هستند. اگر تمایل به استراحت در هواپیمایتان را دارید می توانید جتی با صندلی های تاشو سفارش بدهید که کامال به تخت تبدیل می شوند. همچنین سرویس بهداشتی شیک در این هواپیما ها وجود دارد و می توانید در ارتفاع چند هزار متری دوش بگیرید! سالن نشیمن، سالن کنفرانس و جلسات تجاری و اتاق بازی نیز از جمله قسمت های دیگر این جت ها هستند. در واقع، هنگامی که می خواهید از ماهان گشت جت خصوصی کرایه کنید می توانید تمام این گزینه ها را انتخاب کنید و هواپیمایی متناسب با نیازها و عالیقتان رزرو کنید. سفر با هواپیمای خصوصی اگرچه بسیار گران تر از هواپیمای تجاری است اما برای کسانی که به دنبال سفری راحت و مجلل و بی دغدغه می باشند بهترین انتخاب است.

عدم محدودیت از نظر وزن و تعداد چمدان در پرواز با جت خصوصی در پرواز با جت خصوصی

ماهان گشت هیچ گونه محدودیتی از نظر وزن و تعداد چمدان ها وجود ندارد و هرچقدر بخواهید می توانید وسیله با خودتان حمل کنید. تنها محدودیتی که وجود دارد این است که بارتان داخل هواپیما جا بشود! محدودیت های هواپیماهای تجاری نیز وجود ندارد و می توانید هرآنچه را که میخواهید همراه با خود به سفر ببرید.

تیم ماهان گشت در خدمت شماست